uždaryti
a
b
c
d
e
f
g
h
i
j
k
l
m
n
o
p
r
s
t
u
v
y
z

sapnuoti Lašiniai

Sapne matyti kiaulės lašinius - laimingas likimo posūkis. Pirkti lašinius - geras pelnas. Pačiam pardavinėti lašinius - įspėjimas, kad neiššvaistytumėte savo turto. Pjaustyti lašinius - gali mirti pažįstamas. Jei valgote nerūkytus lašinius - susirgsite. Jeigu sapne lašinius valgo kiti - saugokitės vagių. Sapne jausti rūkytų lašinių skonį reiškia, kad greitai pradėsite savo verslą. Gairės: ką reiškia lašinys,

Lašiniai

Sapne matyti kiaulės lašinius - laimingas likimo posūkis. Pirkti lašinius - geras pelnas. Pačiam pardavinėti lašinius - įspėjimas, kad neiššvaistytumėte savo turto. Pjaustyti lašinius - gali mirti pažįstamas. Jei valgote nerūkytus lašinius - susirgsite. Jeigu sapne lašinius valgo kiti - saugokitės vagių. Sapne jausti rūkytų lašinių skonį reiškia, kad greitai pradėsite savo verslą.
šiąnakt sapnavau: Lašiniai

Lašiniai

Sapnuoti, kad valgote lašinius, reiškia, kad jūsų gyvenimas bus sveikas ir ramus.

šiąnakt sapnavau: Lašiniai

Pirkia

Sapnuoti pirkią reiškia: būkite labiau išauklėtas. Tausokite save senatvei.

šiąnakt sapnavau: Pirkia

Pjaustyti

Jeigu sapne pjaustote daržoves, - nebijokite sudarinėti ilgalaikių kontraktų, nes jie bus palankūs ir duos naudos. Biznio žmonėms - palankus metas. Pjaustyti mėsą - nepelningas pinigų investavimas, tačiau jūsų reikalai pagerės, jeigu kažką pa¬keisite. Jeigu sapne įsipjovėte ranką, - greitu laiku sutriks nervų sistema arba atvyks nekviesti giminės.

šiąnakt sapnavau: Pjaustyti

Turtas

Sapnuoti turtą - sėkmingi, nors ir rizikingi reikalai, verslas. Jeigu sapne esate turtingi, vadinasi, kilsite karjeros laiptais dėl draugų dėmesio ir nuoširdumo. Likimas nenusigręš nuo jūsų, jeigu patys nesugriausite savo laimės, apgavę žmoną. Jeigu sapnuojate, kad įgijote didelį turtą, - laukite palikimo, bet ne tokio, kokio tikitės. Sis sapnas jauną merginą apvils, nes ji ištekės už nedaug uždirbančio vyro ir turės daug vaikų. Sapne suktu keliu praturtėti - nesantaika tarp sutuoktinių. Sapne savo turtus valdyti - gyvenimo sėkmė, o svetimus - daug vargo turėsite. Trokšti sapne dar daugiau turto - prarasite tai, ką turite. Pavydėti kam nors turto - iš naujų planų turėsite naudos. Sapne regėti kitus turtingus reiškia, kad sunkią minutę jums padės draugai.

šiąnakt sapnavau: Turtas